З Днем Дошкілля!

Вер, 2022

Шановні колеги, всі працівники дошкільної освіти, хто  віддає тепло  своїх  сердець  дітям!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом.  Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

Професія всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя, це  фундамент, який закладається  з самого дитинства та служить  основою в подальшому житті. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найзаповітніших мрій.

З Днем дошкільника вітає Україна,
всіх, хто світлом простеляє путь,
і для кого головне в житті – Дитина,
Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

Нехай дарують радість вихованці
І мудрість Вашу далі понесуть,
І серед них нехай зростуть обранці,
Що світлом будуть простеляти людям путь!