Інформація про садочок

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 «Золота рибка”.

Дошкільний навчальний заклад „Золота рибка” розрахований на 115 місць. Навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих проводиться державною мовою.

Заснований у 1976 році.

Історичний момент – перерізання стрічки

Перші вихованці дитсадка на першому занятті

Всього в дошкільному навчальному  закладі:

– виховується  188 дітей

з них:

– раннього віку – 26 дітей;

– дошкільного віку – 162 дитини.

Всього в дошкільному навчальному

закладі – 6 груп, з них:

– 1 група раннього віку –  27 дітей при нормі 15 д.

– ІІ молодша  група – 33 дитини при нормі 20 д.

– 2 середні групи –  63 дитини при нормі 40 д.

– 1 старша група – 33 дитини при нормі 20 д.

– 1 різновікова група – 33 дитини при нормі 15 д.

Методична робота

Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблеми організації методичної роботи, інформації про перспективний педагогічний досвід. Велика увага приділяється спрямуванню зусиль педагогічного колективу на реалізацію сучасного особистісно – орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування у дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість.

Педагогічний  колектив  працює над  вирішенням   завдань  розвитку   творчої  особистості ,  інтелектуальних здібностей дітей , формуванням  мовленнєвої  культури, моральних  і  фізичних  якостей  дошкільнят ,  застосовуючи  сучасні педагогічні  технології.

Слід відмітити позитивну роботу вихователів із профільного навчання ранньому читанню за методикою  бельгійського педагога Овіда Декролі, який побудував  систему навчання , що ґрунтується на іграх і вправах. У всіх групах  раннє читання інтегрується не тільки у мовленнєвих заняттях, але у всіх видах діяльності дошкільників. Велика увага приділяється навичкам письма, адже опановуючи усне мовлення, діти проявляють інтерес до звука і графічного його зображення. Це один із аспектів реалізації принципу наступності між  дошкільною та початковою ланками освіти.

Основним  завданням  є і буде  активне застосування у навчально-виховному процесі здоровязберігаючих технологій. У  ДНЗ створено систему оздоровчих та фізкультурних заходів  спрямованих на формування у дітей позитивної мотивації здоров’я та поведінкових навичок здорового способу життя.

Варто відмітити роботу творчих гуртків : вокального «Дзвіночок»  і  танцювального «Радість» керівник Керничишин О.В.  Педагоги вдало використовували нетрадиційні прийоми і методи занять із дітьми та домоглися високих результатів, про що свідчать нагороди управління освіти вихованцям за зайняті призові місця та участь танцювального колективу ДНЗ №12 у міському фестивалі „Танцююче місто”.

 

© Заклад дошкільної освіти № 12 "Золота Рибка" м. Ковеля