Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСІБ ПРИЧЕТНИХ ДО БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ)

  1. Керівник закладу освіти має розглянути звернення.
  2. Відповідно до заяви  про  випадок булінгу (цькування) керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.
  3. Наказом керівника закладу освіти пишеться наказ про створення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) за участі директора, педагогічних працівників, психолога та батьків потерпілого, нших зацікавлених осіб.
  4. Комісія  проводить розслідування, з’ясовує всі обставини цькування та приймає відповідне рішення.
  5. За умови визнання Комісією результатів розслідування фактом булінгу (цькування), керівник освітньої установи повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
  6. У разі не визнання Комісією факту булінгу (цькування) і незгоди з результатами рішення потерпілим (його представником), керівник освітньої установи рекомендує звернутись постраждалому (його представнику) із заявою до органів Національної поліції України.
  7. За будь-якого рішення Комісії з розгляду питань випадків булінгу (цькування), керівник закладу освіти забезпечує психологічну підтримку усіх учасників відповідного процесу.

© Заклад дошкільної освіти № 12 "Золота Рибка" м. Ковеля