Фізичне виховання

Добрий ранок вам, любії дітоньки!

Просинайтеся і разом виконаємо веселу зарядку!

Загляда горобчик у віконечко,

Сповіщає всіх,  що встало сонечко.

І співає він

Веселу пісеньку:

Пропоную прочитати вірш «Сонечко»  О. Бабяк
Запитали у матусі діти;
“-Чому з неба сонечко нам світить?
– Чому воно сходить на світанку?
І його ми бачимо вже зранку?”
І сказала мама щиро дітям,
Що літає сонечко по світу,
І промінчики свої нам посилає,
З новим днем усіх нас так вітає.
І радіють сонцю всі: nрослини
І комахи, птахи і тварини,
Тато, мама і малята
Раді сонце зустрічати!

Пропоную виконати музичну паузу «Обійми»

Гра «Смуга перешкод»

Шановні батьки, для вас та для всіх, хто опікується дітьми пропоную цікаву гру «Смуга перешкод».
Гра «Смуга перешкод» сприяє:
• зміцненню м’язів;
• розкріпаченню рухового апарату;
• поліпшенню постави;
• підвищенню активної роботи внутрішніх органів і систем.

Цю гру дуже полюбляє малеча. Продумайте та влаштуйте для свого малюка “смугу перешкод” у приміщенні. Ви можете використовувати: стільці, табуретки, коробки різних розмірів, тактильні килимки, ємкості з водою, ємкості з крупою, подушки, шматки тканини або одяг та інше. Якщо у Вас є можливість влаштувати таку смугу на вулиці, то можливості ще збільшуються: пісок, камінці, трава, палички, драбина та інше.

Розташуйте обрані предмети у доступному просторі.
Критично оцініть, чи немає потенційно небезпечних предметів.
Не залишайте дитину на самоті на цій “смузі”.

Пройдіть цю смугу разом зі своєю дитиною. Хваліть її за кожний успіх.
На фініші разом відсвяткуйте перемогу! Можна вигадати якусь нагороду (це не обов’язково смаколики, може бути і пам’ятне фото, зроблена вами медаль або інше).

Дорогі діти, я хочу відкрити вам одну таємницю. Усі супер-герої для підтримки своїх супер-здібностей виконують кожен день спеціальні вправи. Свої секретні вправи для хлопчиків та дівчат показав нам СУПЕРМЕН. Пропоную вашій увазі руханки «Гопачок» та «Голова-руки, коліна-пальці».

Любі батьки! Бувають вечори, коли у Вас зовсім немає сил… І здається, що ніяк їх не знайти, щоб підтримати ще і свою дитину.
Але не здавайтеся! Інколи щось дуже просте може бути дуже ефективним. Пропоную Вам комплекс дихальних вправ ігрового характеру для дітей .Це так просто, але водночас принесе користь і дитині, і вам.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

«Україна»

Я тримаю у руці                         (стискати й розтискати долоні, руки підняті вгору)
Кольорові олівці.                      (витягнути руки вперед і розкрити долоні)