Наказ “Про запровадження дистанційної форми навчання на період воєнного стану в ЗДО № 12”

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМВТЕТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №12 «ЗОЛОТА РИБКА» М.КОВЕЛЯ

НАКАЗ

18.03.2022 р.                                 м.Ковель                                 № 27-од

Про запровадження дистанційної форми навчання

в закладі  дошкільної  освіти (ясла-садок)  №12

на  період  воєнного  стану

У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та запровадженням на території України воєнного стану відповідно до Указу Президента  України від 24 лютого 2022 року  №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого  Законом України від 24 лютого 2022 року  №2102–ІХ  «Про  затвердження Указу  Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», на підставі частини  одинадцятої  статті 60-2 КЗпП України’ наказу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради  від 18 березня 2022року №51 «Про запровадження дистанційної форми навчання в закладах дошкільної освіти Ковельської міської територіальної громади»  та з метою організованого завершення 2021- 2022  навчального року

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес в дистанційному режимі з 203.2022 р. на період воєнного стану в Україні із залученням дітей тимчасово внутрішньо переміщених сімей  та дітей, що тимчасово перебувають за межами країни.

2. Створити належні умови педагогічним працівникам для організації та проведення дистанційного навчання . У разі віддаленого виконання роботи, працівник самостійно обирає місце роботи, про що зобов’язаний повідомити керівника засобами електронного зв’язку.

3. Педагогічним працівникам:

3.1. Повідомити батьків здобувачів освіти про зміну форми освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

3.2.Забезпечити  навчання  згідно  з розкладом занять  на 2021-2022 навчальний рік з використанням  інформаційно – комунікаційних технологій відповідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

3.3. Висвітлювати педагогічну діяльність під час дистанційної роботи на сайті закладу.

3.4. Розміщувати інформаційні матеріали, презентації, консультування та рекомендації для батьків на сайті закладу та в групі VIBER.

3.5. Виготовити наочність,демонстраційний та роздатковий матеріал  для роботи з дітьми під час дистанційної роботи.

3.6.Виконувати обов’язки, передбачені посадовими  інструкціями та трудовим договором.

3.7.Організувати роботу відповідно до плану роботи закладу на 2021-2022н.р. та перспективних і календарних планів роботи педагогів.

3.8.Координувати дистанційне навчання з батьками вихованців, попереджати про зміни в розкладі.

4. Вихователю – методисту Наталії Єрохіній:

4.1.При організації   освітнього процесу  з використанням технологій дистанційного навчання здійснювати контроль за виконанням освітніх програм.

4.2. Надавати   методичну  допомогу  педагогічним працівникам  під час здійснення  освітньої  діяльності.

4.3.Організовувати методичну роботу  з педагогічними кадрами відповідно плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2021 -2022  навчльний рік.

4.4.Здійснювати особистий контроль за внесенням змін до розкладу занять.

5. Кожен працівник закладу дошкільної освіти,  робота якого відбувається у дистанційному режимі,  несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на обраному ним робочому місці, у тому числі за межами території України.

6. Провести інструктаж про порядок дій працівників щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації під час існуючої загрози життю та здоров’ю працівників внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення воєнного стану.

7.  Оплату праці здійснювати за тарифікацією із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного

законодавства.

8.Перевести технічний персонал в режим чергування в закладі на час воєнного стану з 21.03.2022року:

8.1. Встановити графік  чергування техперсоналу

8.2. Забезпечити безаварійне функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, економне використання енергоносіїв.

8.3.Здійснювати огляд приміщення, території закладу та прилеглої території 1 р. в 2 год на наявність підозрілих предметів, міток, в разі виявлення терміново інформувати директора та організувати охорону.

9. Забезпечити належний документообіг між установами та закладом освіти, максимально перевівши його в електронний формат на весь період воєнного стану.

10. Відповідальність та контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ЗДО №12                                                    Валентина КАГАНЮК