Квітковий дивограй!

Сер, 2022

Чудова тематична розвага “Квітковий дивограй”  зібрала дітвору групи старшого дошкільного віку.  Педагоги провели розвагу з рухливими іграми за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном.

В гості на святкове дійство завітала Квіткова фея, яка розповіла дітям про українські квіти – символи. Ромашка, мак, волошка – ці рослини ще з давніх часів уособлюють красу України, духовну силу її народу і є доказами любові до рідної землі. Їх оспівують в піснях, використовують в обрядах, вишивають на сорочках та на рушниках, ними прикрашають оселі на свята.

Наша земля, солов’їна мова, невмируща пісня, рідна оселя, червона калина, плакуча верба, привітна волошка — є нашою рідною Батьківщиною. Тож любімо її, шануймо її, бережімо і будьмо гідними синами й доньками.